Drugi numer „Indigeny”

Szanowni Państwo,
miesiące przygotowań, prac i oczekiwań dobiegły końca. Z przyjemnością ogłaszamy, że drugi numer naszego czasopisma jest dostępny. Droga, przez którą przeszliśmy, była długa i kręta, mimo to – nie poddawaliśmy się i krok po kroku dążyliśmy do celu. Udało się go zrealizować niemal w całości, ponieważ pamiętaliśmy, że to nie cel jest najważniejszy, lecz ścieżka, po której się kroczy.

Chcieliśmy naszą pracą uszczęśliwić nie tylko naszych Czytelników, ale po raz kolejny osoby, które znajdują się w trudnych sytuacjach życiowych. Nasz wybór padł tym razem na Fundację Papaya zbierającą pieniądze na dom Ayllu Situwa w Limie. Cieszymy się, że mogliśmy oddać część egzemplarzy czasopisma, z których dochód zostanie przeznaczony na wsparcie edukacji chłopców ulicy. Ponieważ „Indigena” jest własnością Fundacji, mogą Państwo tym razem w łatwy sposób nabyć drugi numer czasopisma. Wystarczy dokonać wpłaty powyżej 12 zł [1] na konto:

Fundacja Papaya
ul. Prof. Bobrzyńskiego 23/9
30-348 Kraków
Nr konta: PLN 87 2490 0005 0000 4500 9773 3878
W tytule: „Indigena”

Po wykonaniu transakcji prosimy przesłać drogą mailową (redakcja@indigena.edu.pl) imię i nazwisko wpłacającego (zgodne z danymi widniejącymi na przelewie) oraz adres, na jaki mamy nadać przesyłkę. Aby przyśpieszyć cały proces, mogą Państwo dołączyć do wiadomości dowód wpłaty.
Państwa wpłaty zostaną przeznaczone w całości na edukację chłopców ulicy z domu Allu Situwa w Limie. Podobnie, jak to miało miejsce ostatnio, także tym razem opublikujemy na łamach czasopisma lub na naszej stronie internetowej artykuł, w którym opowiemy o najprzyjemniejszej części pracy nad czasopismem: sukcesie akcji charytatywnej i uśmiechniętych twarzach zwykle zatroskanych ludzi.

 

 

 

[1] W cenę wliczone są koszty wysyłki (ok 2-3 zł)

[2] Wykorzystano fragment ilustracji Piedra del Sol, źródło: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a7/Aztec_calendar.svg | autor: Keepscases